Miminko ležící na posteli

Pokožka Vašeho děťátka

Přivedli jste na svět děťátko a znovu jste se po uši zamilovali. Přečtěte si zde více o tom, jak pečovat o jemnou pokožku miminek.

Opruzení

Opruzení se může objevit kdykoli během období, kdy Vaše dítě nosí plenky. V tomto období se s opruzením setkáme u většiny dětí – je překvapivě časté, naštěstí však se správnou péčí většinou rychle odezní.

Příznaky

Seznamte se s příznaky opruzení, k nimž patří zarudnutí a neklidné chování.

Další informace

Péče

V případě opruzení jsou péče i ochrana velmi podobné – obojí spočívá v dodržení některých jednoduchých hygienických doporučení.

Další informace

Prevence

Pro prevenci opruzení můžete udělat řadu věcí, další informace najdete zde.

Další informace

Opruzení - jak pomoci chránit

U opruzení jsou léčba i prevence velmi podobné – obojí spočívá v dodržování několika jednoduchých hygienických doporučení.

Další informace

Informace o opruzení

Opruzení se může objevit kdykoli během období, kdy Vaše dítě nosí plenky. V tomto období se s opruzením setkáme u většiny dětí.

Další informace

Citlivá pokožka u nejmenších dětí

Hebkosti kůže miminka se nic na světě nevyrovná. Máme zde několik informací a rad, které Vám pomohou pečovat o Váš malý poklad.

Další informace

Ekzém u nejmenších dětí a batolat

Když nejmenší děti a batolata trpí ekzémem, je to bolestivé pro ně i pro rodiče. Naštěstí máme postup, který může Vám a Vašemu miminku nebo batoleti přinést úlevu.

Další informace

Produkty Bepanthen

Čtěte pečlivě příbalovou informaci!

 

Bepanthen a Bepanthen Plus jsou volně prodejné léčivé přípravky k vnějšímu použití. Obsahují léčivou látku dexpanthenol. Bepanthen Plus obsahuje navíc dezinfekční látku chlorhexidin.
Bepanthen Sensiderm je zdravotnický prostředek.
Bepanthen Care Mast a Bepanthen SensiDaily jsou kosmetické přípravky.

 

Bezpečnost a kvalita léčiv

Užitečné odkazy

 

L.CZ.MKT.CC.02.2019.1594