Drobná poranění a tetování

V dokonalém světě nehody neexistují. Realita je však taková, že drobné rány, odřeniny i popáleniny patří ke každodennímu životu. Přečtěte si, jak je správně ošetřovat.
Běžnou a určitě příjemnější součástí života je už i tetování. I to vyžaduje náležitou péči - podívejte se jakou.

Informace o drobných poraněních

Způsob ošetření rány závisí na tom, o jaký typ rány jde. Bepanthen vyvinul přípravek, který Vám pomůže drobné rány ošetřit a podpoří jejich hojení.

Muž s řeznou ránou a odřeninou z jízdy na kole

Tetování

Kérka je zásadní zásah do života i kůže. Je proto důležité si vybrat nejen ten správný motiv a šikovného tatéra, ale i kvalitní následnou péči.

Tetování na zápěstí

I malá poranění potřebují péči

Poranění menšího rozsahu, jako říznutí nožem, odřenina či poškrábání domácím mazlíčkem, bývají v rodinách s dětmi na denním pořádku. Číhají na nás téměř všude a během života se s nimi často potkáváme.

Odřené koleno

Drobné popáleniny

Drobné popáleniny, obecně označované jako popáleniny prvního stupně, se často mohou stát i doma. A doma je také můžeme ošetřit krémem Bepanthen!

Muž s pažemi spálenými od slunce

Řezné rány a drobná poranění

Drobná nehoda občas potká každého z nás. Ať už se Vám smekne nůž při krájení nebo spadnete a odřete si koleno, měli bychom drobná poranění jako řezné ranky nebo odřeniny brát vážně a rychle je ošetřit.

Rodiče lepící náplast na nohu

Jak urychlit hojení drobných poranění

Drobné rány a poranění jsou součástí našeho života. V tomto článku zaměříme pozornost na běžné, menší rány a odřeniny kůže, které nejsou doprovázeny poškozením dalších tkání.

Dívka s rozbitým kolenem