Bepanthen

Sebevědomě životem


Bepanthen

Sebevědomě životem

Bepanthen je tu aby obnovil důvěru lidí ve svoji pokožku
a vrátil jim sebevědomí.

Naše kůže definuje náš soukromý prostor. Přirozeně, ale nezpochybnitelně vymezuje, kde vnímáme sebe a kde druhé. A možná právě proto naše pokožka souvisí s mnoha emocionálními charakteristikami, které slůvkem „sebe“ začínají: sebevědomí, sebedůvěra, sebejistota... Kde není v pořádku pokožka, nebývají v pořádku ani tyto velmi podstatné „sebehodnoty“.

Stav naší pokožky ovlivňuje, jak se cítíme, jakou emoci právě zažíváme. Když máme s pokožkou jakýkoli problém, místo spojení s okolím se od něj můžeme cítit­­­­ odtrženi. Proto řešit emocionální pocity související s problémy s pokožkou je stejně tak důležité, jako starat se o její fyzické aspekty.

Podívejte se na skutečné příběhy ze života

„…Na rodičovskou roli se nemůžete předem připravit, dokud ji nezažijete na vlastní kůži…"

„…Když jsem se dívala na ty zarudlé skvrny na mém těle, cítila na kůži dráždivý pach bazénové vody, myslela jsem, že se s tím nikdy nevyrovnám.…“

Co říkají o Bepanthen Baby rodiče

Testování probíhalo na portálu www.zena-in.cz

 

Five stars


Bepanthen Baby

"Bepanthen Baby jsem si kupovala do výbavičky ještě před nástupem do porodnice a mažu s ním dceru hned od narození. Používala jsem ji automaticky po každé výměně plenky. Myslím, že díky této rutině jsme se s dcerou vyhnuly všem opruzeninám a bolístkám v intimních partiích holčičky. V začátcích kojení jsem si občas mastičkou mazala i namáhané bradavky. Rozhodně se domů vyplatí koupit velké balení. Malé jsem měla v přebalovací tašce. Doporučuji."

Vendula K.

Více recenzí

Ikona dítě


Bepanthen Baby

"Bepanthen Baby považuji za top mast pečující o jemnou pokožku dětí pod plenkami. Vyhovoval i dceři, která má citlivou pleť. Kromě toho, že se s ním krásně pracuje, tedy že se příjemně roztírá a nezůstávají po něm bílé mapy, také příjemně voní, a vyteče jen tolik masti, kolik je potřeba. Navíc má mast tu výhodu, že je možné použití třeba i na bradavky, nebo jím mazat vysušená místa."

Julie H.

Více recenzí

Five stars


Bepanthen Baby

"Mast je mastná, víceméně bez vůně, balení je ideální do kočárku, malá tuba, kterou zasunete kamkoli, mast se rychle a dobře rozmazává, pokožka je dlouho mastná, na použití stačí malé množství, dlouho vydrží. Vyhovuje na suchá místa na těle a při drobném podráždění. Při použití pod plenku místo zinkové masti, je pokožka promaštěná až do rána, tedy nepropustí moč k pokožce, miminko se neoprudilo. Pro mě je to vynikající pomocník na podrážděné bradavky. Krásně promaže i suché rty, suché lokty, nos vysušený od častého smrkání. Řekla bych, že je to takový univerzální pomocník na vše, co se týká mateřství maminkám doporučuji všemi deseti."

Lucie S.

Více recenzí